Zadaj pytanie on-line
Katalog » Światłowody
Wybierz kategorię
Filtry
Cena
- 
Producent
Connlink
Dasan
Fibrain
HUAWEI
Inno
Johnon
Mantar
Mikrotik
Netis Systems
Optec
OPTIX
OPTO
OPTON
ProsKit
Qwess
Sdünnger
Sixpon
Telcom
TELE-FONIKA Kable S.A.
Telenco
Tenda
TP-LINK
TRACOM
Tribrer
Ubiquiti Networks
Uplink
Wesspol
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 15
Fibrain SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km
Producent: Fibrain
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 10x70 mm do kabla płaskiego
Producent: OPTON
8,00 zł z VAT
6,50 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports C+ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
3 444,00 zł z VAT
2 800,00 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports C++ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
4 918,77 zł z VAT
3 999,00 zł netto
przechowalnia
GPON Board 8 Ports C+ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
1 968,00 zł z VAT
1 600,00 zł netto
przechowalnia
GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
244,00 zł z VAT
198,37 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Hak do słupa regulowany M12, L=300
10,00 zł z VAT
8,13 zł netto
przechowalnia
Hak Nakretkowy M12
7,00 zł z VAT
5,69 zł netto
przechowalnia
Hak uniwersalny
Producent: Wesspol
4,50 zł z VAT
3,66 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
Producent: HUAWEI
364,00 zł z VAT
295,93 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
Producent: HUAWEI
234,00 zł z VAT
190,24 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
Producent: HUAWEI
158,00 zł z VAT
128,46 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
Producent: HUAWEI
380,00 zł z VAT
308,94 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
Producent: HUAWEI
232,00 zł z VAT
188,62 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
Producent: HUAWEI
248,00 zł z VAT
201,63 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
Producent: HUAWEI
121,00 zł z VAT
98,37 zł netto
przechowalnia
Huawei ESFP-GE-SX-MM850 moduł SFP, 1.25G, multimode, 850nm, 550m, LC, dual fiber, DOM
Producent: HUAWEI
145,00 zł z VAT
117,89 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
183,27 zł z VAT
220,00 zł
149,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
269,37 zł z VAT
268,29 zł
219,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
Producent: HUAWEI
358,00 zł z VAT
291,06 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 15
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-15 03:29
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.