Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONU
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++PROMOCJA!NOWOŚĆ!
Producent: HUAWEI
Kod producenta: HUAWEI-34060841
Huawei wkładka OSG002008 / 34060841 do GPON OLT. Klasa C++, 6 dBm, 10 dBm, -35 dBm, standardowe złącze SC/UPC. Zapewnia większą moc i lepszy zasięg niż zwykłe wkładki C+. 
Cena
Ilość
269,37 zł z VAT
268,29 zł
219,00 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-08-19 17:49
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.