Zadaj pytanie on-line


Promocja! Huawei GPON OLT wkładka SFP C+ :: 121,77 zł ::.

Aktualności »
23-07-2018 : Nowa dostawa PILOTÓW do przeciągania kabli, nowe ceny.
Pilot do przeciągania Kabli

Jest już dostępna nowa oferta na Piloty do Kabli.

  • średnica pilota od 4,5mm nawet do 11mm
  • długość to od 50m, 100m, 300m
  • kolor żółty
  • waga:od 7kg do 43kg
Promocje
NETIS WF2780 dwupasmowy router bezprzewodowy, AC, 1200Mb/s gigabit Ethernet
Producent: Netis Systems
147,00 zł z VAT
135,00 zł
119,51 zł netto
przechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
85,00 zł z VAT
140,00 zł
85,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link Archer C6 dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC, MU-MIMO, 1200 Mb/s
Producent: TP-LINK
159,90 zł z VAT
137,05 zł
130,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
121,77 zł z VAT
220,00 zł
99,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Najnowsze propozycje
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø8mm, 150m, żółty
767,52 zł z VAT
624,00 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 250m, żółty
1 522,25 zł z VAT
1 237,60 zł netto
przechowalnia
TP-Link Archer C6 dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC, MU-MIMO, 1200 Mb/s
Producent: TP-LINK
159,90 zł z VAT
137,05 zł
130,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LtAP mini 912R-2ND-LTM
Producent: Mikrotik
440,00 zł z VAT
357,72 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB750Gr3 hEX
Producent: Mikrotik
240,00 zł z VAT
195,12 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø6mm, 200m, żolty
602,80 zł z VAT
490,08 zł netto
przechowalnia
OPTIX cable DAC Z-XOTKtcd 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
1,81 zł z VAT
1,47 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber OLT 8-Port GPON Optical Line Terminal
6 640,77 zł z VAT
5 399,00 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø6mm, 50m, żółty
287,82 zł z VAT
234,00 zł netto
przechowalnia
GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
244,00 zł z VAT
198,37 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2019-06-17 13:15
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.