Zadaj pytanie on-line


Promocja! HUAWEI X2CS Board 2x SFP+ 10G :: 1 200,00 zł ::.

Aktualności »
19-02-2020 : Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji
Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji

Kabel światłowodowy
24J z-XoTKtsdDb
do kanalizacji
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
Promocje
Mufa (przełącznica) Tracom FTTX MDU C16 (2x PG in / oval port) przelotowa
Producent: Wesspol
55,00 zł z VAT
47,97 zł
44,72 zł netto
przechowalnia
Tenda F3-16 bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R, VLAN
Producent: Tenda
48,00 zł z VAT
43,00 zł
39,02 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Board 2x SFP+ 10G
Producent: HUAWEI
1 200,00 zł z VAT
2 398,37 zł
975,61 zł netto
przechowalnia
Mocowanie kątownika + Kątownik 11 otworowy + Śruby
Producent: Wesspol
30,75 zł z VAT
30,00 zł
25,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
Producent: HUAWEI
92,25 zł z VAT
98,37 zł
75,00 zł netto
przechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
98,40 zł z VAT
113,82 zł
80,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS-5HacQ2HnD-IN bezprzewodowy router AC2000
Producent: Mikrotik
946,00 zł z VAT
769,11 zł
769,11 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji
2,09 zł z VAT
1,70 zł
1,70 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Adapter OPTO SC/UPC, SM, DUPLEX
Producent: OPTON
3,50 zł z VAT
2,85 zł netto
przechowalnia
Złączka skręcana do rur RHDP Opto Ø40
20,00 zł z VAT
16,26 zł netto
przechowalnia
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Producent: Tenda
122,00 zł z VAT
99,19 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø13mm, 150m, żolty
1 776,33 zł z VAT
1 444,17 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø13mm, 300m, żolty
3 100,00 zł z VAT
2 520,33 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber OLT 8-Port GPON Optical Line Terminal
6 640,77 zł z VAT
5 399,00 zł netto
przechowalnia
Szafa MANTAR M-52/52/16 ST - FTTH 144J
Producent: Mantar
349,00 zł z VAT
283,74 zł netto
przechowalnia
Organizer kabli poziomy 1U do szafy RACK 19\'
Producent: Wesspol
21,99 zł z VAT
17,88 zł netto
przechowalnia
MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S
Producent: Mikrotik
252,00 zł z VAT
204,88 zł netto
przechowalnia
TP-Link Archer AX11000 trzypasmowy router bezprzewodowy AX, 11000 Mb/s, 1x 2.5G, 8x GE
Producent: TP-LINK
1 866,00 zł z VAT
1 517,07 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2020-04-07 03:14
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.