Zadaj pytanie on-line



Aktualności »
23-07-2018 : Nowa dostawa PILOTÓW do przeciągania kabli, nowe ceny.
Pilot do przeciągania Kabli

Jest już dostępna nowa oferta na Piloty do Kabli.

  • średnica pilota od 4,5mm nawet do 11mm
  • długość to od 50m, 100m, 300m
  • kolor żółty
  • waga:od 7kg do 43kg
Promocje
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
269,37 zł z VAT
268,29 zł
219,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
183,27 zł z VAT
220,00 zł
149,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HS8546V GPON ONT 4X GE, 1X POTS, 2X USB, WIFI 5 GHZ AC
Producent: HUAWEI
202,95 zł z VAT
164,23 zł
165,00 zł netto
przechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik Wireless Wire wAP-60ad kit
Producent: Mikrotik
793,00 zł z VAT
555,16 zł
644,72 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 100m, żółty
412,00 zł z VAT
334,96 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXTsq 5 High Power
Producent: Mikrotik
168,74 zł z VAT
137,19 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-SL2210 Smart Switch 8x FE 1x GbE 1x SFP
Producent: TP-LINK
264,00 zł z VAT
214,63 zł netto
przechowalnia
Mikrorura grubościenna 12 / 8 mm
1,39 zł z VAT
1,13 zł netto
przechowalnia
GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
244,00 zł z VAT
198,37 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hAP ac2 bezprzewodowy router dual band
Producent: Mikrotik
239,85 zł z VAT
195,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W 8 gigabitowych portów PoE, 2x SFP
936,00 zł z VAT
760,98 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LHG 5acD 802.11ac, gigabitowy port
Producent: Mikrotik
299,07 zł z VAT
243,15 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø13mm, 300m, żolty
2 383,00 zł z VAT
1 937,40 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8546M GPON ONT 1X SC/UPC 1X GE 3X FE 1X POTS 1X USB WIFI
Producent: HUAWEI
177,00 zł z VAT
143,90 zł netto
przechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-08-19 17:49
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.