Zadaj pytanie on-line



Aktualności »
14-01-2021 : Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520

Miernik mocy optycznej
FTTH TL-520
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
14-01-2021 : Ostre jak brzytwa w niższej cenie.
Obcinarka do włókien światłowodowych FC-6S

Obcinarka do włókien światłowodowych
FC-6S
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
28-12-2020 : Nowa dostawa w lepszej cenie Fiber Optic Cleaner.
Fiber Optic Cleaner FPC-25 SC - narzędzie do czyszczenia złącz 2,5mm (SC) czyścik

Fiber Optic Cleaner
FPC-25 SC

w cenie
PROMOCYJNEJ

 
19-02-2020 : Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji
Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji

Kabel światłowodowy
24J z-XoTKtsdDb
do kanalizacji
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
Promocje
Gilotynka/Obcinarka do włókien światłowodowych FC-6S
299,00 zł z VAT
487,80 zł
243,09 zł netto
przechowalnia
Fiber Optic Cleaner FPC-25 SC - narzędzie do czyszczenia złącz 2,5mm (SC) czyścik
199,00 zł z VAT
203,25 zł
161,79 zł netto
przechowalnia
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
99,00 zł z VAT
121,95 zł
80,49 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø4,5mm, 75m, żolty
221,40 zł z VAT
180,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
TP-Link Archer AX10 (1500Mb/s a/b/g/n/ac/ax)
Producent: TP-LINK
347,32 zł z VAT
282,37 zł netto
przechowalnia
Kabel RF240 niskotłumienny (100 metrów)
Producent: Wesspol
270,60 zł z VAT
220,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 20m
Producent: OPTIX
55,00 zł z VAT
44,72 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC
Producent: HUAWEI
67,24 zł z VAT
54,67 zł netto
przechowalnia
Fiber Optic Cleaner FPC-25 SC - narzędzie do czyszczenia złącz 2,5mm (SC) czyścik
199,00 zł z VAT
203,25 zł
161,79 zł netto
przechowalnia
Kabel LAN FTP KAT-6 305m drut CU szary CPR + Fluke Passed Lanberg
Producent: Lanberg
2,50 zł z VAT
2,03 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXTsq G-5acD 802.11ac, gigabitowy
Producent: Mikrotik
206,14 zł z VAT
167,59 zł netto
przechowalnia
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A EMBEDDED POWER SUPPLY
Producent: HUAWEI
2 864,00 zł z VAT
2 328,46 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Hak Huśtawkowy wkręcany - Ocynk
4,00 zł z VAT
3,25 zł netto
przechowalnia
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2021-06-19 02:28
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.