Zadaj pytanie on-line


Promocja! Miernik mocy optycznej FTTH TL-520 :: 99,00 zł ::.
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0

Aktualności »
14-01-2021 : Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520

Miernik mocy optycznej
FTTH TL-520
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
Promocje
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
99,00 zł z VAT
121,95 zł
80,49 zł netto
przechowalnia
Fiber Optic Cleaner FPC-25 SC - narzędzie do czyszczenia złącz 2,5mm (SC) czyścik
199,00 zł z VAT
203,25 zł
161,79 zł netto
przechowalnia
Gilotynka/Obcinarka do włókien światłowodowych FC-6S
299,00 zł z VAT
487,80 zł
243,09 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 20m
Producent: OPTIX
55,00 zł z VAT
44,72 zł netto
przechowalnia
Huawei EG8245H GPON ONT terminal 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 (POTS) USB WiFi
Producent: HUAWEI
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Złączka skręcana prosta do rur RHDPE Opto Ø25
15,00 zł z VAT
12,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hAP ac2 bezprzewodowy router dual band
Producent: Mikrotik
261,74 zł z VAT
212,80 zł netto
przechowalnia
Pokrywa lekka podwójna z wywietrznikiem do sutdni kablowej.
Producent: Qwess
300,00 zł z VAT
243,90 zł netto
przechowalnia
MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM (dual boot)
Producent: Mikrotik
1 453,53 zł z VAT
1 181,73 zł netto
przechowalnia
Kabel ZTT microADSS 8J, G.657A2, czarny, średnica 3.6 mm, TPU
1,71 zł z VAT
1,39 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBoard HaP MiNi RB931-2Nd
Producent: Mikrotik
76,00 zł z VAT
61,79 zł netto
przechowalnia
Uchwyt antenowy 45 x 25cm fi 60mm
Producent: Wesspol
73,80 zł z VAT
60,00 zł netto
przechowalnia
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2022-01-22 16:06
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.