Zadaj pytanie on-line



Aktualności »
19-02-2020 : Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji
Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji

Kabel światłowodowy
24J z-XoTKtsdDb
do kanalizacji
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
Promocje
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
Producent: HUAWEI
92,25 zł z VAT
98,37 zł
75,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS-5HacQ2HnD-IN bezprzewodowy router AC2000
Producent: Mikrotik
946,00 zł z VAT
769,11 zł
769,11 zł netto
przechowalnia
Mufa (przełącznica) Tracom FTTX MDU C16 (2x PG in / oval port) przelotowa
Producent: Wesspol
55,00 zł z VAT
47,97 zł
44,72 zł netto
przechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
98,40 zł z VAT
113,82 zł
80,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji
2,09 zł z VAT
1,70 zł
1,70 zł netto
przechowalnia
Mocowanie kątownika + Kątownik 11 otworowy + Śruby
Producent: Wesspol
30,75 zł z VAT
30,00 zł
25,00 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø8mm, 100m, żółty
607,62 zł z VAT
494,00 zł netto
przechowalnia
Karta USB Ferguson W03 WiFi
Producent: Ferguson
43,05 zł z VAT
35,00 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø11mm, 300m, żolty
2 024,33 zł z VAT
1 645,80 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø11mm, 150m, żolty
1 193,17 zł z VAT
970,06 zł netto
przechowalnia
Adapter wtyk DC 2,1/5,5 wtyk DC 2,1/5,5
Producent: Wesspol
3,25 zł z VAT
2,64 zł netto
przechowalnia
Trójnik do rury 32mm rozkładany, rozgałęzienie rurociągu HDPE
Trójnik przeznaczony do łączenia rur HDPE/RHDPE o średnicy zewnętrznej 32mm z rozgałęzieniem 45°. Złącze jest otwieralne, a nakrętki dociskowe dwudzielne przez co instalacja jest bardzo szybka i nie ma konieczności przecinania lub przeciągania kabli.
116,85 zł z VAT
95,00 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 200m, żółty
1 355,95 zł z VAT
1 102,40 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy FIBERHOME microADSS 1J, G.657A2, czarny, średnica 3 mm, TPU (1000m box-DROP)
610,00 zł z VAT
495,93 zł netto
przechowalnia
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A EMBEDDED POWER SUPPLY
Producent: HUAWEI
2 864,00 zł z VAT
2 328,46 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
TP-Link P1201-08 terminal GPON OLT 8 portowy, uplink 4x combo GE 2x SFP+
Producent: TP-LINK
7 301,00 zł z VAT
5 935,77 zł netto
przechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2020-04-02 11:35
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.