Zadaj pytanie on-line


Promocja! Huawei GPON OLT wkładka SFP C++ :: 269,37 zł ::.
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 1

Aktualności »
14-11-2017 : Jest już dostępna nowa tańsza dostawa wspornika słupowego CS100.
Wspornik słupowy CS100

Jest już dostępna nowa dostawa wspornika słupowego CS100.

  • wymiary 160x115mm
  • średnica oczka centralnego 35x25mm
  • średnica wewnętrzna 'haka' 22mm
  • do mocowania za pomocą dwóch taśm stalowych 20mm lub jednej śruby 
  • średnica otworu na śrubę: 16mm
  • tworzywo: stop aluminium
  • waga:178g
Promocje
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
183,27 zł z VAT
220,00 zł
149,00 zł netto
przechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HS8546V GPON ONT 4X GE, 1X POTS, 2X USB, WIFI 5 GHZ AC
Producent: HUAWEI
202,95 zł z VAT
164,23 zł
165,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik Wireless Wire wAP-60ad kit
Producent: Mikrotik
793,00 zł z VAT
555,16 zł
644,72 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
269,37 zł z VAT
268,29 zł
219,00 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S
Producent: Mikrotik
252,00 zł z VAT
204,88 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD M33G 3x GE, 2x miniPCIe, 2x SIM, M.2, USB
Producent: Mikrotik
176,20 zł z VAT
143,25 zł netto
przechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik Wireless Wire wAP-60ad kit
Producent: Mikrotik
793,00 zł z VAT
555,16 zł
644,72 zł netto
przechowalnia
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Producent: Tenda
122,00 zł z VAT
99,19 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBoard CaP 2Nd Punkt Dostępowy, 2.4GHz, 300MB/s
Producent: Mikrotik
184,00 zł z VAT
149,59 zł netto
przechowalnia
Mikrorura grubościenna 14 / 10 mm, bęben 2 km
3 421,61 zł z VAT
2 781,80 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
RouterBoard cAP 2nD punkt dostępowy, 2.4 GHz, 300 Mb/s
Producent: Mikrotik
195,00 zł z VAT
158,54 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HS8546V GPON ONT 4X GE, 1X POTS, 2X USB, WIFI 5 GHZ AC
Producent: HUAWEI
202,95 zł z VAT
164,23 zł
165,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti EdgePoint Router Ep-S16
2 123,00 zł z VAT
1 726,02 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-01-19 12:07
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.