Zadaj pytanie on-line
Promocja! Fiber Optic Cleaner FPC-25 SC - narzędzie do czyszczenia złącz 2,5mm (SC) czyścik :: 199,00 zł ::.
Wybierz kategorię
Towar dnia
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
99,00 zł z VAT
121,95 zł
80,49 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Katalog produktów
Access Pointy / Routery (34)
   » 2,4 GHz (6)
   » Dual Band (14)
   » Kablowe (2)
   » Wzmacniacze Wi-Fi (12)

Akcesoria GSM/LTE (4)
   » Anteny GSM (0)
   » Modemy i inne (4)
   » Pigtaile GSM (0)

Anteny (6)
   » Ant. Cyberbait (0)
   » Ant. Cyberteam (0)
   » Ant. Elbox - TetraAnt (0)
   » Ant. Interline (1)
   » Anteny 2,4 GHz (2)
   » Anteny 3,5 GHz (0)
   » Anteny 5,0 GHz (3)
   » Dookólne (0)
   » Dual-band 2,4 / 5,0 GHz (0)

IPTV (1)
   » IGMP Router (0)
   » STB (1)

Karty radiowe mPCI/USB (1)
   » Karty USB (1)

Karty sieciowe (2)

Mediakonwertery (5)
   » PLC (2)
   » Światłowodowe (3)

MikroTik (95)
   » Akcesoria (6)
   » Anteny (1)
   » Licencje (2)
   » Moduły radiowe (0)
   » Obudowy (7)
   » Platformy (79)
      » 2011, 3011, 4011, 5009 (10)
      » 250, 450, 750, 951 (8)
      » 411 (0)
      » 433, 435 (0)
      » 493, 2011, 3011 (7)
      » 711, 911, 912, 921, 922 (1)
      » 800, 1100, 1200, CCR, CRS (15)
      » cAP, mAP, wAP, hAP (17)
      » Extensions (0)
      » GPEN (1)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (20)
   » Zestawy Klienckie (0)

Monitoring (15)
   » Dyski (6)
   » Kamery analogowe (0)
   » Kamery IP (2)
   » Rejestratory (7)

Narzędzia (8)
   » Drążek Teleskopowy (1)
   » Mierniki (1)
   » Testery (1)
   » Zaciskarki (5)

Obudowy, Skrzynki (47)
   » Akcesoria dodatkowe (3)
   » Obudowy do Routerbord (6)
   » Obudowy, AntenaBox (0)
   » Osłony przeciwzakł. (2)
   » Patch Panele (2)
   » Półki (5)
   » Puszki (9)
   » Szafy 10" (1)
   » Szafy 19" (19)
      » ECO (7)

Okablowanie (31)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Patchcordy (7)
   » Pigtaile (13)
   » Skrętka FTP (3)
   » Skrętka UTP (6)

Radiolinie (7)

Rury, Studnie, Zasobniki (30)
   » Mikrorura (6)
   » Rury RHDPE (15)
   » Studnie Kablowe (8)
   » Zasobniki telekomunikacyjne (1)

Światłowody (298)
   » Adaptery (7)
   » EPON (0)
      » ONU (0)
   » GPON (13)
      » OLT (9)
      » ONU/ONT (4)
   » Kable (26)
   » Materiały ekspoloatacyjne (4)
   » Moduły GBIC (2)
   » Moduły SFP (16)
   » Moduły SFP+ (5)
   » Moduły XFP (2)
   » Mufy (16)
      » Abonenckie (1)
      » Kanalizacyjne (3)
      » Nasłupowe (9)
   » Narzędzia (17)
   » Osłonki spawów (3)
   » Patchcordy (91)
      » Drop (24)
      » E2000 SM (1)
      » FC-LC (1)
      » FC-SC (1)
      » LC-LC (12)
      » LC-SC (17)
      » Multimodowe (2)
         » LC-LC (2)
      » SC-SC (33)
   » Pigtaile (8)
   » Piloty (18)
   » Przełącznice (6)
   » Różne (10)
   » Sieci napowietrzne (42)
   » Spawarki (3)
   » Splitery (6)
   » Tacki spawów (3)
   » Tłumiki (0)

Swiche (66)
   » 16-portowe (7)
   » 24-portowe (7)
   » 48-portowe (3)
   » 5-portowe (7)
   » 8-portowe (14)
   » PoE (10)
   » Smart (2)
   » Zarządzalne (10)
   » Ze slotem SFP (6)

Ubiquiti (106)
   » AirFiber (11)
   » AirGeteway (0)
   » AirGrid (0)
   » Anteny (12)
   » Bullet (1)
   » EdgeMAX (6)
   » Inne (0)
   » Kamery AirCAM (0)
   » Kamery IP (0)
   » Karty miniPCI (0)
   » Karty USB/PCMCIA (2)
   » LiteBeam (0)
   » mFI (6)
   » NanoBeam (11)
   » NanoBridge (0)
   » NanoStation (7)
   » PicoStation (1)
   » Plaformy (płyty) (1)
   » PowerBeam (8)
   » PowerBridge (2)
   » PowerStation (0)
   » PrismStation (1)
   » Rocket (11)
   » Seria Titanium (3)
   » Swiche (seria TOUGH) (2)
   » Uchwyty montażowe (0)
   » UniFi (21)

Uchwyty, Akcesoria (97)
   » Cybanty/Obejmy (12)
   » Dławiki (3)
   » Izolacje (3)
   » Kołki (0)
   » Opaski zaciskowe (4)
   » Śruby (1)
   » Uchwyty antenowe (72)
   » Uchwyty kablowe (2)

VoIP (4)

Zasilanie (133)
   » Adaptery PoE (22)
   » Akumlatory (17)
   » Kable zasilające AC 230V (2)
   » Kable zasilające DC 24V (4)
   » Listwy zasilające (2)
   » Przetwornica DC/AC 230V (14)
   » Przetwornica DC/DC (11)
   » Siłownie telekomunikacyjne (3)
   » UPSy (0)
   » z wbudowanym UPS (14)
   » Zabezpieczenia (4)
   » Zasilacze (9)
   » Zasilacze buforowe (18)
   » Zasilacze w obudowie (7)
   » Zasilacze z PoE (6)

Zestawy (0)
   » Abonenckie 5 GHz (0)

Złącza, Wtyki (34)
   » Beczki, przejścia (4)
   » RJ45 (4)
   » Typu N (10)
   » Typu SMA (10)
   » Typu TNC (5)
   » Typu UY (1)

TV-SAT (5)

Komis (13)

Usługi (1)

Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2021-10-28 13:19
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.