Zadaj pytanie on-line
Promocja! Huawei GPON OLT wkładka SFP C+ :: 183,27 zł ::.
Katalog produktów
Access Pointy / Routery (46)
   » 2,4 GHz (33)
      » Access Pointy (9)
      » Routery 3G (3)
      » Routery ADSL (0)
      » Routery ADSL bez WiFi (2)
      » Standard N (9)
      » Wzmacniacze sygnału (2)
      » Zewnętrzne - Outdoor (7)
   » Access Pointy 2,4 GHz/5 GHz Dual Band (2)
   » Access Pointy 3,5 GHz (2)
   » Access Pointy 5,0 GHz (0)
   » Access Pointy AC (4)
   » Routery kablowe (4)

Akcesoria GSM/LTE (1)
   » Anteny GSM (0)
   » Modemy i inne (1)
   » Pigtaile GSM (0)

Anteny (37)
   » Ant. Cyberbait (0)
   » Ant. Cyberteam (0)
   » Ant. Elbox - TetraAnt (9)
   » Ant. Interline (11)
   » Anteny 2,4 GHz (9)
   » Anteny 3,5 GHz (0)
   » Anteny 5,0 GHz (7)
   » Dookólne (1)
   » Dual-band 2,4 / 5,0 GHz (0)

IPTV (3)
   » IGMP Router (1)
   » STB (2)

Karty radiowe mPCI/USB (2)
   » Karty 2,4 GHz (2)
   » Karty 2,4/5,0 GHz Dual Band (0)
   » Karty 5,0 GHz (0)
   » Karty USB (0)

Karty Sieciowe (6)

Mediakonwertery (21)
   » PLC (12)
   » Światłowodowe (9)

MikroTik (130)
   » Akcesoria (11)
   » Anteny (3)
   » Licencje (2)
   » Moduły radiowe (4)
   » Obudowy (9)
   » Platformy (100)
      » 2011, 3011, 4011 (1)
      » 250, 450, 750, 951 (11)
      » 411 (5)
      » 433, 435 (1)
      » 493, 2011, 3011 (9)
      » 711, 911, 912, 921, 922 (5)
      » 800, 1100, 1200, CCR, CRS (20)
      » cAP, mAP, wAP, hAP (15)
      » Extensions (0)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (20)
   » Zestawy Klienckie (1)

Monitoring (19)
   » Dyski (6)
   » Kamery analogowe (0)
   » Kamery IP (8)
   » Rejestratory (5)

Narzędzia (6)
   » Mierniki (1)
   » Testery (1)
   » Zaciskarki (4)

Obudowy, Skrzynki (39)
   » Akcesoria dodatkowe (2)
   » Obudowy do Routerbord (6)
   » Obudowy, AntenaBox (0)
   » Osłony przeciwzakł. (2)
   » Patch Panele (1)
   » Półki (4)
   » Puszki (9)
   » Szafy 10" (1)
   » Szafy 19" (14)

Okablowanie (29)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Patchcordy (7)
   » Pigtaile (13)
   » Skrętka FTP (3)
   » Skrętka UTP (4)

Radiolinie (9)

Rury, Studnie, Zasobniki (8)
   » Mikrorura (2)
   » Rury RHDPE (4)
   » Studnie Kablowe (1)
   » Zasobniki telekomunikacyjne (1)

Światłowody (292)
   » Adaptery (5)
   » EPON (2)
      » ONU (2)
   » GPON (43)
      » OLT (11)
      » ONT (12)
      » ONU (15)
   » Kable (15)
   » Materiały ekspoloatacyjne (2)
   » Moduły GBIC (2)
   » Moduły SFP (15)
   » Moduły SFP+ (3)
   » Moduły XFP (2)
   » Mufy (12)
   » Narzędzia (37)
      » Piloty (25)
   » Osłonki spawów (2)
   » Patchcordy (91)
      » Drop (24)
      » E2000 SM (1)
      » FC-LC (1)
      » FC-SC (1)
      » LC-LC (12)
      » LC-SC (17)
      » Multimodowe (2)
         » LC-LC (2)
      » SC-SC (33)
   » Pigtaile (6)
   » Przełącznice (5)
   » Różne (7)
   » Sieci napowietrzne (32)
   » Spawarki (2)
   » Splitery (6)
   » Tacki spawów (3)
   » Tłumiki (0)

Swiche (80)
   » 16-portowe (9)
   » 24-portowe (12)
   » 48-portowe (3)
   » 5-portowe (5)
   » 8-portowe (12)
   » PoE (9)
   » Smart (4)
   » Zarządzalne (18)
   » Ze slotem SFP (8)

Ubiquiti (143)
   » AirFiber (11)
   » AirGeteway (3)
   » AirGrid (5)
   » Anteny (19)
   » Bullet (3)
   » EdgeMAX (10)
   » Inne (2)
   » Kamery AirCAM (0)
   » Kamery IP (2)
   » Karty miniPCI (2)
   » Karty USB/PCMCIA (3)
   » LiteBeam (0)
   » mFI (8)
   » NanoBeam (10)
   » NanoBridge (0)
   » NanoStation (6)
   » PicoStation (1)
   » Plaformy (płyty) (2)
   » PowerBeam (7)
   » PowerBridge (2)
   » PowerStation (0)
   » PrismStation (1)
   » Rocket (11)
   » Seria Titanium (3)
   » Swiche (seria TOUGH) (2)
   » Uchwyty montażowe (0)
   » UniFi (30)

Uchwyty, Akcesoria (79)
   » Cybanty/Obejmy (8)
   » Dławiki (3)
   » Izolacje (3)
   » Kołki (0)
   » Opaski zaciskowe (1)
   » Uchwyty antenowe (63)
   » Uchwyty kablowe (1)

VoIP (10)

Zasilanie (127)
   » Adaptery PoE (22)
   » Akumlatory (13)
   » Kable zasilające AC 230V (2)
   » Kable zasilające DC 24V (4)
   » Listwy zasilające (1)
   » Przetwornica DC/AC 230V (14)
   » Przetwornica DC/DC (11)
   » Siłownie telekomunikacyjne (4)
   » UPSy (0)
   » z wbudowanym UPS (15)
   » Zabezpieczenia (4)
   » Zasilacze (6)
   » Zasilacze buforowe (18)
   » Zasilacze w obudowie (7)
   » Zasilacze z PoE (6)

Zestawy (0)
   » Abonenckie 5 GHz (0)

Złącza, Wtyki (32)
   » Beczki, przejścia (2)
   » RJ45 (4)
   » Typu N (10)
   » Typu SMA (10)
   » Typu TNC (5)
   » Typu UY (1)

TV-SAT (6)

Komis (7)

Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-12-15 14:54
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.