Zadaj pytanie on-line
Katalog » Światłowody » Pigtaile
Producent: Connlink, OPTO, OPTON
Kategorie
Producent
Filtry
Cena
- 
Producent
Connlink
OPTO
OPTON
Towar dnia
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
99,00 zł z VAT
121,95 zł
80,49 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie??
Wpisz adres email!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 1
Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
12 x Pigtail OPTO SC/APC (8), SM, 2M (12 kolorów 0.9/0.25mm) (Box)
Producent: OPTO
44,71 zł z VAT
36,35 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A1
Producent: OPTON
3,69 zł z VAT
3,00 zł netto
przechowalnia
Pigtail ConnLink LC/UPC, SM, G657A2, 1m
Producent: Connlink
8,50 zł z VAT
6,91 zł netto
przechowalnia
Pigtail ConnLink SC/APC (8˚), SM, 1m
Producent: Connlink
8,00 zł z VAT
6,50 zł netto
Dostępnośćprzechowalnia
Pigtail Connlink SC/APC G657A2 1m blue
Producent: Connlink
9,50 zł z VAT
7,72 zł netto
Dostępnośćprzechowalnia
Pigtail OPTO LC/APC (8º), SM, 1m
Producent: OPTO
7,50 zł z VAT
6,10 zł netto
przechowalnia
Pigtail OPTO SC/APC (8), SM G652D, 1m
Producent: OPTO
7,36 zł z VAT
5,98 zł netto
Dostępnośćprzechowalnia
Pigtail OPTO SC/UPC, SM G657A2, 2m
Producent: OPTO
8,00 zł z VAT
6,50 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishitaliancesky
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2022-06-25 15:59
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.