Zadaj pytanie on-line
Katalog » Światłowody » Moduły SFP
Producent: Fibrain, HUAWEI, Optec, TP-LINK
Wybierz kategorię
Filtry
Cena
- 
Producent
Fibrain
HUAWEI
Optec
TP-LINK
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Fibrain SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 5km
Producent: Fibrain
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
przechowalnia
Fibrain SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km
Producent: Fibrain
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
Producent: HUAWEI
234,00 zł z VAT
190,24 zł netto
przechowalnia
Huawei ESFP-GE-SX-MM850 moduł SFP, 1.25G, multimode, 850nm, 550m, LC, dual fiber, DOM
Producent: HUAWEI
145,00 zł z VAT
117,89 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
Producent: HUAWEI
162,00 zł z VAT
131,71 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
Producent: TP-LINK
96,00 zł z VAT
78,05 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LS
Producent: TP-LINK
96,00 zł z VAT
78,05 zł netto
przechowalnia
Optec SFP Dual, 1.25G, SM LC, 24dBi (80km), TX:1550
Producent: Optec
445,00 zł z VAT
361,79 zł netto
przechowalnia
Optec SFP WDM, 1.25G, SM LC, 10dB (3km), TX:1310/RX:1550, DDM
Producent: Optec
113,50 zł z VAT
92,28 zł netto
przechowalnia
Optec SFP WDM, 1.25G, SM LC, 10dB (3km), TX:1550/RX:1310, DDM
Producent: Optec
112,50 zł z VAT
91,46 zł netto
przechowalnia
Optec SFP WDM, 1.25G, SM SC, 10dB (3km), TX:1310/RX:1550, DDM
Producent: Optec
113,00 zł z VAT
91,87 zł netto
przechowalnia
Optec SFP WDM, 1.25G, SM SC, 10dB (3km), TX:1550/RX:1310, DDM
Producent: Optec
113,50 zł z VAT
92,28 zł netto
przechowalnia
Optec SFP WDM, 1.25G, SM SC, 16dB (20km), TX:1310/RX:1550, DDM
Producent: Optec
109,00 zł z VAT
88,62 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
Producent: HUAWEI
264,00 zł z VAT
214,63 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
Producent: HUAWEI
269,00 zł z VAT
218,70 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-14 02:04
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.