Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » OLT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
HUAWEI X2CS Board 2x SFP+ 10GPROMOCJA!
Producent: HUAWEI
X2CS 10GE jest kartą interfejsu optycznego Huawei OLT, posiada 2porty SFP+ 10GE.

przeznaczona do wykorzystania w urządzeniach Huawei MA5608T, MA5680T i MA5683T

Moduły Huawei 10G 1310nm 10km SM SFP+ w zestawie.
Cena
Ilość
1 200,00 zł z VAT
2 398,37 zł
975,61 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2020-08-07 03:25
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.