Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONU/ONT
Kategorie
Producent
Towar dnia
OBUDOWA ALUMINIOWA ALUBOX V2
OBUDOWA ALUMINIOWA ALUBOX V2
168,00 zł z VAT
136,59 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie??
Wpisz adres email!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Halny HL-1B GPON ONT 1x 100/1000/2500 B+ SC/APC router/bridge 2.5G
Halny HL-1B GPON ONT 1x 100/1000/2500 B+ SC/APC router/bridge 2.5G
Producent: Dasan

HALNy HL-1B to terminal ONT pracujący w technologii GPON, dedykowany do zastosowania wewnątrz budynków w sieciach światłowodowych typu FTTH. Posiada 2.5-gigabitowy port Gigabit Ethernet oraz złącze GPON ze złączem SC/APC B+, umożliwiające pełne wykorzystanie potencjału sieci światłowodowej. Terminal jest zgodny z obowiązującymi standardami ITU-T. Urządzenie HL-1B może działać zarówno jako typowy Bridge (SFU), jak i jako router (HGU) z funkcją NAT.

Urządzenia HALNy HL-1B korzystają z jednego włókna światłowodowego (Single-Mode) do obsługi usług szerokopasmowych. Interfejs PON zgodny jest z ITU-T G.984.5, co umożliwia osiągnięcie przepustowości downstream na poziomie 2.5 Gb/s oraz upstream na poziomie 1.25 Gb/s. Usługę 2.5 Gigabit zapewnia interfejs LAN. Terminale domyślnie posiadają wszystkie funkcje warstwy drugiej Layer 2. Terminal ONT HL-1B oferuje również zaawansowane funkcje VLAN, QoS, Multicast IGMP, a także funkcje routera (HGU) i NAT.

Urządzenia marki Halny Networks są kompatybilne z urządzeniami (GPON OLT) innych producentów, takich jak:

  • Huawei MA56xx series (w tym wersja dla regionu Azji: MA5683T) oraz seria MA5800
  • Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4, ISAM 7360
  • Adtran TA5006
  • Dasan V8106-A, V1-08XC, V1-16XC

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczony do sieci FTTh GPON
  • 1x port Gigabit Ethernet 2.5G
  • Złącze GPON class B+
  • 1x złącze SC/APC
  • Wysoka wydajność przekazywania
  • HALNy HL-1B
Cena
Ilość
126,00 zł z VAT
102,44 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishitaliancesky
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2024-04-18 02:38
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.