Zadaj pytanie on-line
Katalog » Światłowody
Wybierz kategorię
Filtry
Cena
- 
Producent
Connlink
Dasan
Fibrain
HUAWEI
Inno
Johnon
Mantar
Mikrotik
Netis Systems
Optec
OPTIX
OPTO
OPTON
ProsKit
Qwess
Sdünnger
Sixpon
Telcom
TELE-FONIKA Kable S.A.
Telenco
Tenda
TP-LINK
TRACOM
Tribrer
Ubiquiti Networks
Uplink
Wesspol
Towar dnia
Kamera IP Kenik KG-4040TZS
615,00 zł z VAT
500,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 / 15
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 50m
Producent: OPTIX
81,00 zł z VAT
65,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 60m
Producent: OPTIX
93,50 zł z VAT
76,02 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 70m
Producent: OPTIX
105,50 zł z VAT
85,77 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 80m
Producent: OPTIX
117,50 zł z VAT
95,53 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 90m
Producent: OPTIX
130,00 zł z VAT
105,69 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy wzmocniony Z-XOTKtsdD 12J na słupy
Cena za 1 metr
3,50 zł z VAT
2,85 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Kabel światłowodowy wzmocniony Z-XOTKtsdD 24J na słupy
Cena za 1 metr
4,00 zł z VAT
3,25 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy wzmocniony Z-XOTKtsdD 48J na słupy
Cena za 1 metr.
5,50 zł z VAT
4,47 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy wzmocniony Z-XOTKtsdD 72J na słupy
Cena za 1 metr.
7,50 zł z VAT
6,10 zł netto
przechowalnia
Karabińczyk 5mm/50mm idealny pod uchwyty Fish
1,50 zł z VAT
1,22 zł netto
przechowalnia
Karabińczyk karabinek stalowy z blokadą 8mm/80mm
Producent: Wesspol
8,00 zł z VAT
6,50 zł netto
przechowalnia
Kieszonkowy rozcinacz do tub światłowodowych (Buffer Tube Slitter) 1.5-3.3mm rozcinacz
Producent: OPTON
141,44 zł z VAT
114,99 zł netto
przechowalnia
Kieszonkowy rozcinacz do tub światłowodowych (Buffer Tube Slitter) 4.5-11mm rozcinacz
Producent: OPTON
256,48 zł z VAT
208,52 zł netto
przechowalnia
Kieszonkowy rozcinacz Tribrer do tub światłowodowych
Producent: Tribrer
141,00 zł z VAT
114,63 zł netto
przechowalnia
Kimwipes Kimtech chusteczki bezpyłowe
21,00 zł z VAT
17,07 zł netto
przechowalnia
Lokalizator uszkodzeń światłowodów Tribrer 1mW
Producent: Tribrer
81,00 zł z VAT
65,85 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 16-port B+/C+ included)
1x GPBH (16x B+/C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)
Producent: HUAWEI
18 437,70 zł z VAT
14 990,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 16-port B+/C+ included)
1x GPBH (16x B+/C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)
Producent: HUAWEI
18 929,70 zł z VAT
15 390,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE up-link)
1x GPFD (16x C+), 1x MPWD (AC 230V), 1x MCUD1 (2x 1GE, 2x 1GE/10GE)
Producent: HUAWEI
22 127,70 zł z VAT
17 990,00 zł netto
przechowalnia
Miernik mocy optycznej JW3208A (-70~+6dBm)
485,00 zł z VAT
394,31 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 / 15
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-15 03:53
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.