Zadaj pytanie on-line


Wybierz kategorię
Towar dnia
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 1
Wyszukiwarka (odnaleziono: 15) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
GPON Board 16 Ports C+ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
2 829,00 zł z VAT
2 300,00 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports C++ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
4 918,77 zł z VAT
3 999,00 zł netto
przechowalnia
GPON Board 8 Ports C+ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
1 968,00 zł z VAT
1 600,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
Producent: HUAWEI
121,00 zł z VAT
98,37 zł netto
przechowalnia
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A EMBEDDED POWER SUPPLY
Producent: HUAWEI
2 864,00 zł z VAT
2 328,46 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
183,27 zł z VAT
220,00 zł
149,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
269,37 zł z VAT
268,29 zł
219,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8546M GPON ONT 1X SC/UPC 1X GE 3X FE 1X POTS 1X USB WIFI
Producent: HUAWEI
177,00 zł z VAT
143,90 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HS8546V GPON ONT 4X GE, 1X POTS, 2X USB, WIFI 5 GHZ AC
Producent: HUAWEI
202,95 zł z VAT
164,23 zł
165,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V2 GPON ONU
Producent: HUAWEI
244,00 zł z VAT
198,37 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5683T GPON OLT
Producent: HUAWEI
12 177,00 zł z VAT
9 900,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Board 2x SFP+ 10G
Producent: HUAWEI
2 950,00 zł z VAT
2 398,37 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 16-port B+/C+ included)
1x GPBH (16x B+/C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)
Producent: HUAWEI
18 437,70 zł z VAT
14 990,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 16-port B+/C+ included)
1x GPBH (16x B+/C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)
Producent: HUAWEI
18 929,70 zł z VAT
15 390,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE up-link)
1x GPFD (16x C+), 1x MPWD (AC 230V), 1x MCUD1 (2x 1GE, 2x 1GE/10GE)
Producent: HUAWEI
22 127,70 zł z VAT
17 990,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-05-23 14:26
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.