Zadaj pytanie on-line


Promocja! Miernik mocy optycznej FTTH TL-520 :: 99,00 zł ::.
Wybierz kategorię
Towar dnia
99,00 zł z VAT
121,95 zł
80,49 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Wyszukiwarka (odnaleziono: 29) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
GPON Board 16 Ports C+ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
6 000,00 zł z VAT
4 878,05 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports C++ (WKŁADKI SFP W ZESTAWIE)
Producent: HUAWEI
7 350,00 zł z VAT
5 975,61 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
Producent: HUAWEI
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC
Producent: HUAWEI
72,57 zł z VAT
59,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Huawei EG8245H GPON ONT terminal 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 (POTS) USB WiFi
Producent: HUAWEI
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Huawei ESFP-GE-SX-MM850 moduł SFP, 1.25G, multimode, 850nm, 550m, LC, dual fiber, DOM
Producent: HUAWEI
145,09 zł z VAT
117,96 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Producent: HUAWEI
222,58 zł z VAT
180,96 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5683T GPON OLT
Producent: HUAWEI
7 624,77 zł z VAT
6 199,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OMXD30000 moduł SFP+, 10G, multimode, 850nm, 300m, LC, dual fiber
Producent: HUAWEI
218,36 zł z VAT
177,53 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
Producent: HUAWEI
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
HUAWEI X2CS Board 2x SFP+ 10G
Producent: HUAWEI
1 537,50 zł z VAT
1 250,00 zł netto
przechowalnia
Kabel Telco-64 do płyty VDLE/ADLE terminala Huawei MA5616
Producent: HUAWEI
276,00 zł z VAT
224,39 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Komis obudowa OLT Huawei MA5680T
Producent: HUAWEI
1 783,50 zł z VAT
1 450,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 16-port B+/C+ included)
1x GPBH (16x B+/C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)
Producent: HUAWEI
18 437,70 zł z VAT
14 990,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 16-port B+/C+ included)
1x GPBH (16x B+/C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)
Producent: HUAWEI
18 929,70 zł z VAT
15 390,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE up-link)
1x GPFD (16x C+), 1x MPWD (AC 230V), 1x MCUD1 (2x 1GE, 2x 1GE/10GE)
Producent: HUAWEI
22 127,70 zł z VAT
17 990,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
Producent: HUAWEI
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
Producent: HUAWEI
105,32 zł z VAT
85,63 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2021-10-28 12:40
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.