Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
Producent: HUAWEI
Kod producenta: HUAWEI-HG8010H

EchoLife HG8010H to terminal ONT GPON przeznaczony do użytku wewnątrz budynków, w sieciach typu FTTH, Posiada gigabitowy port Ethernet pozwalający klientom w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez sieć światłowodową. Umożliwia komfortowe przeglądanie zasobów internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. Urządzenie ma bardzo dobry stosunek ceny do oferowanej jakości, doskonale sprawdzi się w sieciach FTTH jako terminal abonencki.

Instrukcja zmiany hasła admina

Najważniejsze cechy:

  • port GPON class B+;
  • gigabitowy port Ethernet;
  • plug and play - nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja;
  • zdalne zarządzanie z poziomu OLT;
  • energooszczędność;
  • niewielkie rozmiary.

Specyfikacja:

HG8010H
Interfejs sieciowy GPON (SC/APC)
Interfejs użytkownika Gigabitowy port Ethernet
Diody LED POWER / PON / LOS / LAN
Zasilanie 11 - 14 V DC, 0.5 A
Wejście zasilacza 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Średni pobór mocy 3 W
Maksymalny pobór mocy 3,5 W
Wymiary 82x90x27 mm
Waga 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Port GPON

Class B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream

Wavelength blocking filter (WBF)

Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT

Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Port Ethernet

Tagi VLAN oparte o port

Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN

QinQ VLAN

MAC address learning

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2

 

Funkcja QoS

Limit przepustowości na port

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP+WW

Limit pakietów broadcast

Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p

Multicast

IGMP v2 / v3 snooping

MLD v1 / v2 snooping

Fast leave

VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie

Limit pakietów protokołu IGMP / MLD

Zarządzanie

Wiadomości OMCI

Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection

PPPoE / DHCP imulation testing

OMCI / Web UI

Backup i rollback oprogramowania

802.1ag Ethernet OAM

Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego

Sprawdzanie pętli loopback

Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
Oszczędność energii

Energooszczędne diody

Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty

COCV4

 

Cena
Ilość
158,00 zł z VAT
128,46 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-07-22 14:54
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.