Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Podstawa pod maszt pod płytkę
98,40 zł z VAT
80,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
Producent: HUAWEI
Kod producenta: HUAWEI-HG8012H

EchoLife HG8012H to terminal kliencki GPON OLT firmy Huawei, wyposażony w port GPON, gigabitowy port Ethernet i CATV. Urządzenie może być zdalnie zarządzane, z poziomu OLT, obsługuje OMCI. Posiada funkcję Quality of Service z priorytetowaniem opartym o 802.p lub VLAN ID. Umożliwia filtrowanie na podstawie adresu MAC, obsługuje IPv6. Prędkość przekazywania NAT wynosi 900 Mb/s.

Oferowany produkt to dobre rozwiązanie do sieci obsługujących CATV. Posiada wiele przydatnych funkcji i oferuje dużą przepustowość NAT. Gigabitowy port Ethernet pozwala w pełni wykorzystać możliwości sieci FTTH. 

Instrukcja zmiany hasła admina

Najważniejsze cechy:

  • port GPON class B+;
  • długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream;
  • port CATV (54 - 870 MHz);
  • gigabitowy port Ethernet;
  • możliwość zarządzania z poziomu OLT;
  • zaawansowana funkcja QoS;
  • IPv6.

Specyfikacja:

EchoLife HG8012H
Interfejs sieciowy GPON (SC/APC)
Interfejs użytkownika

Gigabitowy port Ethernet 

CATV

Diody LED POWER / PON / LOS / LAN / CATV
Zasilanie 11 - 14 V DC, 1A
Wejście zasilacza

100 - 240 V AC

50 - 60 Hz

Średni pobór mocy 3 W
Maksymalny pobór mocy 6 W
Wymiary 134x115x30 mm
Waga 500 g (razem z zasilaczem)
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Port GPON

Class B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream

Wavelength blocking filter (WBF)

Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT

Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Port Ethernet

Tagi VLAN oparta o port

Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN lub VLAN

QinQ VLAN

MAC address learning

Lokalne przełączanie / izolacja oparte o porty

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2

Port CATV

Szerokość 54 - 870 MHz

Opór wyjściowy: 75 Om

Funkcja QoS

Limit ustawiony na port

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP+WRR

Limit pakietów broadcast

Flow mapping oparte o VLAN ID, port ID lub 802.1p

Multicast

IGMP v2/v3 snooping

MLD v1/v2 snooping

Fast leave

VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie

Limit pakietów protokołu IGMP/MLD

Zarządzanie

Wiadomości OMCI

Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detecion

PPPoE / DHCP simulation testing

OMCI / WEB UI

Backup i rollback oprogramowania

802.1ag Ethernet OAM

Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego

Sprawdzanie pętli loopback

Zabezpieczenia

Filtrowanie adresów MAC

Ochrona przed DOS

Oszczędność energii

Energooszczędne diody

Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty

COCV4

 

Cena
Ilość
380,00 zł z VAT
308,94 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-07-22 14:54
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.