Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON
Wybierz kategorię
Towar dnia
KAMERA IP KENIK KG-2130T
250,00 zł z VAT
203,25 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
350,00 zł z VAT
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Fibrain FTS-GPON-OLT-C+

Moduł SFP GPON CLASS C+ 2488/1244Mbps z RSSI, TX:1310nm/RX:1490nm

Wkładka FIBRAIN SFP GPON CLASS C+ pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia punkt – wielopunkt  charakterystycznego dla sieci FTTH (Fiber  to  the Home). Wkładki SFP GPON zaprojektowane zostały dla ruchu o przepustowość 2488Mb/s w kierunku downstream i 1244Mb/s w kierunku upstream. Prezentowana wkładka bazuje na specyfikacji ITU-T G.984.2 Class C+ dla dwukierunkowej komunikacji poprzez jedno włókno światłowodowe, zawiera wysokiej jakości odbiornik 1310nm Burst Mode APD/TIA i nadajnik 1490nm CW mode DFB z wewnętrznym izolatorem. Nadajnik ten może nadawać z mocą od +3 do 7dBm, natomiast czułość odbiornika to -32dBm, co daje nam budżet mocy na poziomie 30dBm w połączeniu z nadajnikami B+ w ONT. Identyfikacja parametrów modułu następuje za pośrednictwem magistrali I2C umożliwiającej odczyt zawartości wbudowanej pamięci EEPROM.

 

Zastosowanie:

  • Fiber to the Home, Curb, Office (FTTx)
  • Point to Multi Point Service (P2MP)
  • ITU-T G.984.2 (GPON)
  • FSAN Class B+
Cechy kluczowe
  • Złącze SC/PC
  • Transmisja downstream na fali 1490nm, upstream na 1310nm
  • Przepustowość downstream 2488Mbps, upstream 1244Mbps
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Niski poziom wydzielanego ciepła
  • Temperatura pracy: 0°C do +70°C
  • Identyfikacja parametrów modułu następuje za pośrednictwem magistrali I2C
  • Zgodny ze standardem ITU-T G.984.2 Class C+
  • Metalowa obudowa ogranicza poziom interferencji elektromagnetycznej
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS
Dane techniczne
StandardyITU-T G.984.2
Prędkość transmisji upstream2488Mbps
Prędkość transmisji downstream1244Mbps
Typ medium transmisyjnegoŚwiatłowód jednomodowy 9/125µm
Długość faliTX:1310nm/RX:1490nm
Typ złączaSC/PC Duplex
Moc nadajnika3 ~ 7dBm
Czułość odbiornika-32 dBm
Napięcie zasilania3.3V
Maksymalne napięcie/prąd zasilania3.6V/ 270mA
Warunki pracy - temperatura *0~70 st. Celsjusza
Warunki pracy - wilgotność5~90% nie kondensująca
Wymiary65.5mm × 14mm × 8.5mm

 

Cena
Ilość
350,00 zł z VAT
284,55 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 08:07
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.