Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » Moduły SFP+
Kategorie
Producent
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie??
Wpisz adres email!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
OPTON 10G-SM-DF31-LC-LR SFP+ DUAL, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM
OPTON 10G-SM-DF31-LC-LR SFP+ DUAL, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDMNOWOŚĆ!
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: OPTON

Opton 10G-SM-DF31-LR-D to modułSFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmitowania danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna singlemodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 1310 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg wynosi około 10 km, wkładka wspiera funkcję DDM.

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 1310 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 10 km;
  • temperatura pracy: od 0 do 70 st. C.

Specyfikacja:

 

10G-SM-DF31-LR-D
Technologia

Dual-fiber

(wykorzystanie 2 włókien)

Długość fali

Tx: 1310 nm

Rx: 1310 nm

Przepustowość 10 Gb/s
Moc nadawcza Tx -8,2 ~ 0,5 dBm
Czułość odbioru -14,4 dBm
Złącza 2x LC/UPC
Źródło światła DFB + PIN
Przybliżony zasieg 10 km
Napięcei 3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C

 

Cena
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishitaliancesky
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2024-06-16 19:23
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.