Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
Producent: HUAWEI
Kod producenta: HUAWEI-HG8110H

EchoLife HG8110H to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został z gigabitowy port Ethernet i port telefoniczny RJ11. Oferuje wysoką wydajność przekazywania i odpowiednią kontrolę przepustowości. Jest dobrym rozwiązaniem dla abonentów potrzebujących internetu o dużej przepustowości, którą zapewnia gigabitowy port Ethernet, i rozmów VoIP. 

Instrukcja zmiany hasła admina

Najważniejsze cechy:

  • gigabitowy port Ethernet;
  • port GPON class B+ SC/APC;
  • port POTS Rj11;
  • wysoka wydajność przekazywania.

Specyfikacja:

HG8110H
Interfejs sieciowy

Port GPON Class B+

SC/APC

Interfejs użytkownika

Gigabitowy port Ethernet

Port telefoniczny (POTS) RJ11

Przyciski

Reset 

Włączanie / wyłączanie

Diody LED

POWER

PON

LOS

LAN

TEL

Wymiary 134x115x27 mm
Waga Około 500 g
Cechy środowiskowe

Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 40 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95% niekondensująca

Ciśnienie atmosferyczne: 0 kPa - 106 kPa

Wysokość: 3000 m n. p. m.

Zasilanie

Wejście zasilacza: 100 - 240 V DC, 50 - 60 Hz

Zasilanie urzadzenia: 11 - 14  V DC, 1A

Pobór mocy

Średni: 4,8 W

Maksymalny: 8,9 W

 

Cena
Ilość
248,00 zł z VAT
201,63 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 08:29
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.