Zadaj pytanie on-line


Katalog » Mediakonwertery » Światłowodowe
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
TP-Link MC220L
Producent: TP-LINK
Kod producenta: TL-MC220L

Konwerter umożliwiający zmianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX/LH na sygnał przewodzony kablem 1000Base-T (także w odwrotnym kierunku). Urządzenie nie posiada automatycznej negocjacji połączeń, wyposażone zostało tylko w automatyczne krosowanie MDI / MDIX. Wykorzystując kabel wielomodowy może transmitować sygnał na odległość 0,55 km, natomiast przy kablu jednomodowym na 10 km.

Oferowany produkt jest zgodny ze standardami IEEE 802.3ab i IEEE 802.3z. Urządzenie odbiera i transmituje sygnał o długości fali 850 nm dla kabla wielomodowego lub 1310 nm dla kabla jednomodowego. Port FX obsługuje podłączenie hot-swap.

Najważniejsze cechy:

  • konwertuje sygnał optyczny 1000BASE-SX/LX/LH na 1000Base-T (także w odwrotnym kierunku);
  • automatyczne krosowanie MDI/MDIX;
  • odległość 0,55 km dla kabla wielomodowego i 10 km dla kabla jednomodowego;
  • obsługuje sygnał o długości fali 850 nm dla kabla wielomodowego i 1310 nm dla kabla jednomodowego;
  • standardy IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z i IEEE 802.3x.

Specyfikacja:

MC220L
Standardy i protokoły

IEEE 802.3ab

IEEE 802.3z

IEEE 802.3x

Podstawowe funkcje

Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)

Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,55 km dla połączeń wielomodowych i do 10 km dla połączeń jednomodowych

Porty

1 port SFP, gigabitowy

1 port RJ45 1000M (Automatyczne krosowanie MDI/MDIX)

Długość fali W zależności od użytego modułu SFP
Kabel sieciowy 1000BASE-FX Zgodny z użytym modułem SFP (jednomodowym lub wielomodowym)
Kabel sieciowy 1000BASE-T

Kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100 metrów)

Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100 metrów)

Wskaźniki diod PWR, LINK, RX
Wymiary 94,5x73x27 mm
Zasilanie Zasilacz wewnętrzny (9 V / 0,6 A)
Maksymalny pobór mocy 3,95 W
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 40 st. C

Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90% niekondensująca

 

 

Cena
Ilość
92,00 zł z VAT
74,80 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2019-08-21 18:01
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.