Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON
Wybierz kategorię
Towar dnia
KAMERA IP KENIK KG-2130T
250,00 zł z VAT
203,25 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Producent: Tenda

Tenda G103 to terminal ONT GPON wyposażony w jeden gigabitowy port Ethernet. Jest zgodny z ITU-T G.984, wspiera zdalne zarządzanie OMCI, współpracuje z OLT Huaweia, ZTE i Dasana. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do sieci FTTH, oferuje przepustowość do 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie połączenia światłowodowego, na maksymalną odległość 20 km. Oferowany produkt posiada zarządzanie poprzez Web, umożliwia monitorowanie mocy optycznej. 

Specyfikacja:

Standard ITU-T G.984
Przyciski Zasilanie/Reset
Zasilanie 9V, 1A
Wymiary 142 x 92 x 31 mm
Diody LED
  • POWER
  • PON
  • LOS
  • LAN
Tryb pracy Bridge
Adres IP 192.168.1.1
Cena
Ilość
122,00 zł z VAT
99,19 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 08:17
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.