Zadaj pytanie on-line


Katalog »
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Mikrotik SFP GPON Onu Stick
Producent: Mikrotik

Oferowany produkt to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Cechy urządzenia:

  • zasilanie 3,3 V;
  • złącze simplex SC;
  • 1310 / 1490 nm;
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie;
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+;
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472;
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C;
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C;
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%.
Cena
Ilość
328,00 zł z VAT
266,67 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-15 03:46
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.