Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
190,00 zł z VAT
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
DASAN GPON ONT H665G
Dostępność: Chwilowy brak towaru

DASAN GPON ONT H665G to jednostka abonencka z nowej serii urządzeń ONT firmy DASAN Networks zaprezentowana w 2015 r. przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność ale także zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. H665G pracuje jako bridge.

 

Specyfikacja:

GPON B+ TX 
Fala: 1310 nm (zakres: 1260 nm - 1360 nm)
Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Fala: 1490 nm (zakres 1480 nm - 1500 nm)

Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2

-8 dBm ~ -28dBm

Przeciążenie odbiornika 1490 nm

Sygnał mocniejszy niż -8dBm

Porty LAN

1 x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)

Port Optyczny

SC/APC z Osłoną Adaptera (Laser Lock)

Zasilacz

AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A

Temperatura pracy

0 – 50 oC

Wilgotność

0 – 90 % (bez kondensacji)

Wymiary (W x D x H)

122 x 100 x 27.9 mm

Cena
190,00 zł z VAT
154,47 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 07:32
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.