Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
405,00 zł z VAT
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Dasan GPON ONT H640GW-02
Producent: Dasan
DASAN GPON ONT H640GW-02 to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność oraz zgodność ze standardem ITU-T G.984.4.
 
H640GW-02 pozwala na:
 
Monitorowanie:
  • Czasu pracy (Uptime)
  • Poziom sygnału dla fali 1490nm wysyłanego przez OLT
  • Odległości ONT do OLT w metrach
  • Stanu portów LAN
  • Aktywnych adresów MAC
  • Grupy Multicastowów oglądanych na podpiętym dekoderze STB
  • Stanu bramki VoIP oraz portów FXS (odłożona słuchawka, rozmowa w trakcie, podniesiona słuchawka)
  • Powódu rozłączenia (ONT wyłączone z prądu, przecięty światłowód między ONT a OLT)
  • Adresu IP uzyskany przez DHCP dla interfejsów IP
  • Wersji firmwaru (aktywna oraz standby)
  • Mocy optycznej - możliwość ustawienia poziomów alarmowych dla sygnału optycznego informujących o zbyt dużej lub niskiej mocy optycznej
  • oraz wiele więcej
 
Konfiguracja i provisioing z OLT:
  • Limitowanie pasma w kierunku od OLT do ONT per port LAN (traffic shapping)
  • Limitowanie pasma w kierunku od OLT do ONT per grupa portów LAN (traffic shapping);
  • Gwarantowanie pasma w upstream, możliwość określenia pasma gwarantowanego oraz dodatkowego
  • Możliwość filtrowania grup multicastowych per port LAN na ONT (Conditional Access)
  • Określnie maksymalnej liczby grup multicastowych oglądanych na porcie LAN
  • Możliwość wysłania multicastu w kierunku OLT
  • Wsparcie dla QinQ
  • Możliwość filtrowania VLAN-ów docierających do ONT
  • Wsparcie dla translacji (mappowania) VLAN-ów w obu kierunkach
  • Wsparcie dla portu hybrydowego: 1 VLAN nietaggowany; pozostałe VLAN-y na porcie jako taggowane
  • Możliwość dowolnej konfiguracji portów LAN – wymuszanie prędkości oraz wyłączanie
  • Możliwość określenia liczby aktywnych adresów MAC per port LAN na ONT
  • Możliwość przypisania listy adresów MAC autoryzowanych do transmisji per port LAN (static adres MAC),
  • Możliwość przypisania listy adresów MAC zablokowanych do transmisji per port LAN
  • Konfiguracji portu WAN na ONT z poziomu OLT-a takich jak PPPoE login/hasło, adres IP itp
  • Wsparcie dla funkcji routera z NAT dla całego ONT lub dla grupy portów
  • Możliwość tworzenia dodatkowych SSID (max 4) które mogą pracować w trybie Bridge i są przypisane do innego VLAN-u niż interfejs z NAT
 
Specyfikacja:
GPON B+ TX (1310nm burst-mode)
+0.5dBm ~ + 5dBm
GPON B+ RX (1490nm)
-8 dBm ~ -28dBm
Przeciążenie odbiornika 1490nm
 Sygnał mocniejszy niż -8dBm
WLAN 802.11b/g/n 2.4Ghz 300Mbs 2x2, 2 zewnętrzne antenty dużej mocy
LAN 4x10/100/1000 Base-TX
FXS 2xFXS (VoIP) POTS
Port Optyczny SC/APC z Osłoną Adaptera (Laser Lock)
Zasilacz
AC100V~240V & 12V/1.5A

Niektóre funkcje mogą być dostępne po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.

Cena
Ilość
405,00 zł z VAT
329,27 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 08:06
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.