Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONU/ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
TP-Link Archer XR500v terminal GPON ONT 4x GE 2x RJ11 (POTS) USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHzNOWOŚĆ!
Producent: TP-LINK

TP-Link Archer XR500v to terminal GPON ONT wyposażony w złącze typu SC/APC. Posiada 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty telefoniczne (RJ11) oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, wspiera standard 802.11ac. Łączna, maksymalna, teoretyczna przepustowość bezprzewodowa wynosi 1200 Mb/s, 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. Urządzenie wyposażone zostało w dwie zewnętrzne anteny dookólne. 

Oferowany produkt idealnie nadaje się do dostarczania usług triple-play. Możesz zapewnić klientowi usługę internetową, VoIP i IPTV w jednym, wydajnym urządzeniu. Dodatkowym atutem jest port USB, dzięki któremu możliwe jest stworzenie serwera plików, np. Samba lub FTP.

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • złącze SC/APC;
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne (RJ11);
  • port USB;
  • sieć bezprzewodowa WiFi w paśmie 2,4 i 5 GHz jednocześnie;
  • standardy bezprzewodowe IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz) / IEEE 802.11 a/n/ac (5 GHz).

Specyfikacja:

Archer XR500v
Właściwości sprzętowe
Interfejsy

1x SC/APC GPON

4x gigabit Ethernet

10/100/1000 Mb/s

2x RJ11

1x USB 2.0

Przyciski

Włączanie / wyłączanie urzadzenia

Włączanie / wyłączanie WiFi

WPS

Reset

Sposób zasilania Zasilacz 12 V DC / 1.5 A
Standardy IEEE IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Wymiary 217,7 x 155,5 x 36,8 mm
Rodzaj anteny Dookólna
Zysk energetyczny anteny

2,4 GHz: 3 dBi

5 GHz: 4 dBi

Standardy GPON

ITU G.984.1

ITU G.984.2

ITU G.984.3

ITU G.984.4

Rodzaj lasera Klasa B+
Długość fali

Tx: 1310nm

Rx: 1490nm

Zasięg 0 - 20 km
Przepustowość

Pobieranie danych: 2,488 Gb/s

Wysyłanie danych: 1,244 Gb/s

Właściwości transmisji bezprzewodowej
Standardy bezprzewodowe

2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

Maks. teoretyczna przepustowość

2,4 GHz: 300 Mb/s

5 GHz: 867 Mb/s

Moc nadawcza

2,4 GHz: < 20 dBm (EIRP)

5 GHz: < 23 dBm (EIRP)

Funkcje

Włączanie / wyłączanie transmisji

Most WDS

WMM

Statystyki

Zabezpieczenia

64/128 bitowe szyfrowanie

WEP

WPA / WPA2

WPA-PSK / WPA2-PSK

Filtrowanie MAC

Właściwości VoIP
Standardy

SIP (RFC3261) / RTP (RFC1889/3550)

ITU-T G.711 A/u, G.722, G.729AB, G.726

T.38 passthrough

Funkcje

Wstrzymanie połączenia

Transfer połączenia

Przekazywanie połączenia

Warm call

DND (nie przeszkdzać)

itp.

USB Voicemail, ID dzwoniącego, 3-stronne konferencje

Do 8 kont SIP

Właściwości oprogramowania
Kontrola przepustowości (QoS)

16x T-CONT

256x GEM port

Różne kolejki 

Rozróżnianie priorytetu

Zabezpieczenia

Zapora SPI

Ochrona DoS

Kontrola dostępu

Filtrowanie MAC / IP / URL

IPv6  IPv4 i IPv6 dual stack
Zarządzanie

Przez przeglądarkę internetową (Web)

OMCI

CWMP (TR-069)

Rodzaj połączenia WAN

PPPoE

Dynamiczne IP

Statyczne IP

Bridge

DHCP

Virtual Server

Port Trigger

DMZ

UPnP

Port forwarding

Virtual Server

Port Triggering

DMZ

ALG

UPnP

Dynamiczny DNS

DynDns

NO-IP

VPN passthrough

PPTP

L2TP

IPSec

Zaawansowane funkcje

Kontrola rodzicielska

NAT (Network Address Translation)

Mapowanie potów

Statyczny routing

DNS relay

DDNS

IGMP V1 / V2 / V3

USB Wspiera Sambe, FTP, serwer media
Pozostałe właściwości
Certyfikaty CE, RoHS
Skład zestawu

Urządzenie 

Patchcord (kabel) Ethernet

Skrócona instrukcja instalacji

Zasilacz

Wymagania systemowe

Windows 98SE

Windows NT

Windows 2000

Windows Vista

Windows 7

Windows 8

MAC OS

NetWare

UNIX

Linux

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność powietrza

podczas przechowywania

5%-90% niekondensująca 

 

Cena
Ilość
273,00 zł z VAT
221,95 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2019-11-22 23:41
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.