Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Kamera IP Kenik KG-4040TZS
615,00 zł z VAT
500,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
265,00 zł z VAT
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Dasan GPON ONT H660GM
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: Dasan
Terminal H660GM to jednostka abonencka skierowana do klientów potrzebujących dostępu do usług Triple Play do zastosowań wewnątrz budynkowych. Pracuje na falach 1.25Gbps w upstream i 2.5Gbps w downstream. Wyposażona jest w jeden port GPON uplink, 4 porty Gigabit Ethernet (10/100/1000Base-T), interfejs WLAN i 1 port FXS VoIP. Warto wspomnieć, że H660GM wspiera standard sieci bezprzewodowych IEEE 802.11ac.

Specyfikacja:

GPON B+ TX 
Wavelength: 1310 nm (range: 1260 nm - 1360 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Wavelength: 1490 nm (range: 1480 nm - 1500 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

-8 dBm ~ -28dBm

1490 nm receiver overload

Signal stronger than -8dBm

LAN Ports

4 x 10/100/1000 Base-T (RJ45) ports

VoIP Ports

1 x FXS (RJ-11) ports

Optical Port

SC/APC

WiFi

IEEE 802.11b/g/n/ac

Bandwidth: 2.4 GHz, 5GHz

Two Transmit and Receive Path (2T2R)

Throughput:  54Mbps (802.11g)

                     300Mbps (802.11n)

                     867Mbps (802.11ac)

Security: WEP, WPA-PSK (TKIP) &
WPA2-PSK (AES)

Power supply

AC/DC Adapter: 12VDC/1.5A

Operating temperature

-5 – +50 oC

Operating humidity

20– 90 % (without condensation)

Dimensions (W x D x H)

160 x 130 x 54.3 mm

Cena
265,00 zł z VAT
215,45 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-12-19 17:09
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.