Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONU
Wybierz kategorię
Towar dnia
Podstawa pod maszt pod płytkę
98,40 zł z VAT
80,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
244,00 zł z VAT
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei HS8546V2 GPON ONUNOWOŚĆ!
Producent: HUAWEI
Kod producenta: HS8546V2
Huawei HS8546V2 GPON ONU

Terminal huawei HS8546v2 przeznaczony do instalacji opierających się o technologię GPON. Wyposażony w 4 gigabitowe porty ethernet, 2 gniazda USB, 1 POTS oraz WiFi w trybie ac. 

Dane Techniczne:

 

SC/UPC Class B+/PX20+

1POTS+4GE+2xUSB+WiFi

2×2 MIMO 802.11b/g/n/ac

2dBi

176mm×138mm×28mm

Parametry zasilacza: 11-14V DC,1A
Wejście zasilacza:150V~264V AC,50Hz~60Hz

0℃~+40℃ 5%~95%,bez kondensacji

Chłodzenie pasywne

1024

Przez NAT do 1Gbps

1Gbps

Telnet、WEB、TR069

SIP、H.248

Cena
Ilość
244,00 zł z VAT
198,37 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 08:13
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.