Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » EPON » ONU
Wybierz kategorię
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: Uplink

Terminal EPON ONU wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet i 1 port SC/PC. Przeznaczony jest do pracy w trybie bridge, nie posiada funkcjonalności routera. Port EPON może osiągnąć 1,25 Gb/s przepustowości zarówno w downstreamie, jak i upstreamie. Zastosowanie gigabitowego portu Ethernet umożliwia wykorzystanie szybkości oferowanej przez sieć światłowodową. 

Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do użytku w domach i małych biurach. Najlepiej sprawdzi się w polączeniu z routerem rozdzielającym sieć na wielu klientów. 

Cena
107,50 zł z VAT
87,40 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 07:39
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.