Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONU
Wybierz kategorię
Anteny (36)
IPTV (4)
MikroTik (121)
Rury (3)
Światłowody (238)
» Adaptery (5)
» EPON (2)
» GPON (28)
» OLT (12)
» ONT (4)
» ONU (7)
» Kable (15)
» Moduły SFP+ (0)
» Mufy (12)
» Narzędzia (12)
» Patchcordy (91)
» Pigtaile (6)
» Różne (8)
» Spawarki (2)
» Splitery (6)
» Tłumiki (0)
Swiche (61)
Ubiquiti (126)
VoIP (10)
Zasilanie (106)
Zestawy (0)
TV-SAT (5)
Komis (6)
Towar dnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
Dostępność: Chwilowy brak towaru

FX660 to terminal kliencki ONT/ONU przeznaczony do użytku w sieciach FTTB/FTTH/FTTO. Wyposażony został w port GPON ze złączem SC/APC, 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 telefoniczne porty RJ11 oraz 2 porty USB. Prędkość pobierania danych może wynosić maksymalnie 2,5 Gb/s, a wysyłania 1,25 Gb/s. Takie parametry pozwalają na dostarczenie wydajnej sieci do wielu użytkowników jednocześnie.

Ponadto urządzenie może transmitować sieć bezprzewodową z przepustowością do 300 Mb/s. Wbudowana antena o zysku 2 / 5 dBi, korzystająca z technologii 2x2 MIMO zapewnia zasięg odpowiedni dla mieszkania lub niewielkiego biura. Urządzenie zasilane jest zasilaczem DC 12 V, 1.5 A znajdującym się w zestawie.

Oferowany produkt obsługuje standardowe OMCI oraz jest kompatybilny z OLT innych producentów, np. Netis, ZTE, Dasan, Huawei.

Najważniejsze cechy:

  • kompatybilny z OLT znanych producentów, takich jak Netis, Dasan, ZTE czy Huawei;
  • złącze GPON SC/APC;
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 telefoniczne porty RJ11;
  • 2 porty USB;
  • przepustowość 2,5 Gb/s przy pobieraniu danych i 1,25 Gb/s przy ich wysyłaniu;
  • możliwość transmisji sieci bezprzewodowej o przepustowości do 300 Mb/s.

Specyfikacja:

FX660
Porty

GPON SC/AC

4 gigabitowe porty Ethernet z automatyczną negocjacją i automatycznym krosowaniem MDI/MDIX

2 telefoniczne porty RJ11

2 porty USB

Standard Ethernet

IEEE 802.3

IEEE 802.3au

IEEE 802.3x

VoIP Maks. 5 REN
WiFi

Antena 2x2, 2 / 5 dBi, wbudowana

EIRP maks. 25 dBm

Cechy GPON
Przepustowość

Pobieranie danych: 2,5 Gb/s

Wysyłanie danych: 1,25 Gb/s

Złącze SC/APC, pigtail
Downlink

Długość fali 1490 nm

Czułość -28 dBm

Saturacja -8 dBm

 

Długość fali: 1310 nm

Moc TX 0,5 - 5 dBm

Włókno światłowodowe G.652 SingleMode
Pozostałe cechy
Zasilanie 12 V, 1.5 A
Maksymalny pobór mocy 15 W
Wymiary 245x145x40 mm
Waga 0,4 kg
Cechy środowiskowe

Dopuszczalna temperatura pracy: od -5 do 45 st. C

Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-90%

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-95%

Skład zestawu

Urządzenie

Zasilacz sieciowy DC 12 V, 1.5 A

Kabel Ethernet

 

Cena
244,00 zł z VAT
198,37 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-04-22 23:38
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.