Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » Moduły SFP
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Fibrain SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 5km
Producent: Fibrain

Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.


Moduł działa w technologii WDM (Bi-Di) dzięki czemu dwukierunkowa transmisja odbywa się za pomocą pojedynczego włókna światłowodu jednomodowego. Moduł wysyła dane wykorzystując światło o długości fali 1310nm, odbiera wykorzystując światło o długości 1550nm. Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 5 kilometrów. W celu zestawienia połączenia należy zastosować bliźniaczy moduł FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 5km (nadajnik:1550nm, odbiornik:1310nm). Zastosowanie technologii WDM pozwala obniżyć koszty eksploatacji poprzez zmniejszenie ilości potrzebnych włókien światłowodowych. Moduł FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 5km jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP MSA dzięki czemu może współpracować z urządzeniami różnych producentów. Identyfikacja parametrów modułu następuje za pośrednictwem magistrali I2C umożliwiającej odczyt zawartości wbudowanej pamięci EEPROM. 

Cechy kluczowe:

- Złącze SC Simplex
- Transmisja na odległość 5 km
- Połączenie z przepustowością do 1.25Gb/s
- „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
- Niski poziom wydzielanego ciepła
- Temperatura pracy: 0°C do +70°C
- Zgodny ze specyfikacją SFP MSA
- Zgodny ze standardem IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
- Zgodny ze specyfikacją ANSI Fiber Channel
- Zgodny ze standardem FCC 47 CFR Part 15, Class B
- Metalowa obudowa ogranicza poziom interferencji elektromagnetycznej
- Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS
Cena
Ilość
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 08:14
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.