Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » ONU/ONT
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei EG8245H GPON ONT terminal 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 (POTS) USB WiFi
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: HUAWEI

Huawei EG8245H to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON. Został wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Wykorzystuje 2x2 MIMO, dzięki czemu maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s. Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w większości sieci wykorzystujących usługi triple play z IPTV. Wspiera IGMP Snooping oraz MLD Snooping.

Logowanie na konto admina:
Login: telecomadmin
Hasło: admintelecom

Urządzenie posiada port GPON SC/UPC.

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczne RJ11 (POTS);
  • 1 port USB;
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • 2x2 MIMO, standardy 802.11 b/g/n;
  • maks. teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej - 300 Mb/s;
  • anteny o zysku energetycznym 3 dBi.

Specyfikacja:

Huawei EG8245H
Właściwości ogólne
Wymiary 176 x 138,5 x 28 mm
Waga Około 1 kg
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Sposób zasilania

11 - 14 V DC

1,5 A

Statyczny pobór mocy 5,5 W
Maksymalny pobór mocy 15,5 W
Porty

1 port telefoniczny RJ11 (POTS)

1 gigabitowy porty Ethernet

3 porty fast Ethernet

1 port USB

Diody LED

Power

PON

LOS

LAN

TEL

USB

WLAN

WPS

Właściwości interfejsów
Port GPON

SC/UPC

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: 1310 nm (upstream) / 1490 nm (downstream)

WBF

Mapowanie pomiędzy portami GEM i TCONT

Uwierzytelnianie po SN lub haśle, zgodnie z G.984.3

FEC (dwustronny)

SR-DBA i NSR-DBA

Porty Ethernet

VLAN tag w oparciu o port

1:1 VLAN, N:1 VLAN, VLAN transparent

QinQ VLAN

Limit adresów MAC (learned)

MAC address learning

Porty POTS

Maks. REN: 4

G.711A/u, G.729a/n i G.722 kodowanie / dekodowanie

T.30 / T.38 / G.711 (tryb fax)

DTMF

Emergency calls

Port USB

USB 2.0

Pamięć sieciowa FTP

WLAN

IEEE 802.11 b/g/n

2x2 MIMO

Zysk energetyczny anten 3 dBi

WMM

Wiele SSID

WPS

Pasmo pracy: 2,4 GHz

 

 

Cena
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
Galeria
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2021-10-28 13:35
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.