Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » GPON » OLT
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: HUAWEI

Huawei HG8245Q2 to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty USB oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Jest kompatybilny z nowoczesnym standardem IEEE 802.11ac i korzysta z technologii 2x2 MIMO. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć maksymalną teoretyczną przepustowość WiFi na poziomie 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. 

Oferowany produkt posiada port GPON typu SC/UPC klasy B+. Zastosowano obudowę stojącą (typ tower). 

Najważniejsze cechy:

  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • 2 porty USB;
  • dwuzakresowe radio WiFi 2,4 / 5 GHz;
  • 2x2 MIMO;
  • do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz / do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.

Specyfikacja:

Huawei HG8245Q2
Interfejs Ethernet

4 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Interfejs GPON

SC/UPC

Klasa B+

Porty USB 2 porty
Port telefoniczny 1 port RJ11
WLAN

2x2 MIMO

Pasmo 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

Pasmo 5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

Wsparcie IPv4 i IPv6 Tak
Maksymalny pobór mocy 20,5 W
Średni pobór mocy 8 W
Zasilanie

11 - 14 V DC

2 A

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca 
Wymiary 265x176x82 mm
Waga Około 1,5 kg
Cena
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2019-04-23 14:41
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.