Zadaj pytanie on-line


Katalog » Światłowody » Moduły SFP
Wybierz kategorię
Towar dnia
Podstawa pod maszt pod płytkę
98,40 zł z VAT
80,00 zł netto
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Ostatnio oglądane
96,00 zł z VAT
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Moduł SFP TL-SM311LM
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: TP-LINK
Kod producenta: TL-SM311LM

Przegląd

Zastosowanie produktu

Moduły światłowodowe z serii TL-SM311LM przeznaczone są do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do ok 550 metrów. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do obsługi modułów światłowodowych.

Cechy

  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość montażu w przełącznikach wyposażonych w standardowe sloty SFP 1000Mb/s

Specyfikacja

Dane techniczne:
 
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3,3V
Kabel Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~70? (32?~158?)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~80? (-40?~176?)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
 

 

Cena
96,00 zł z VAT
78,05 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-12-15 15:38
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.