Zadaj pytanie on-line


Wyszukiwarka (odnaleziono: 6) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Fibrain SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 5km
Producent: Fibrain
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
przechowalnia
Fibrain SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km
Producent: Fibrain
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
przechowalnia
Kabel UTP FIBRAIN KAT. 5e PVC szary 305m
Producent: Fibrain
295,20 zł z VAT
240,00 zł netto
przechowalnia
Moduł Fibrain FTS-C12G-10M
Producent: Fibrain
125,00 zł z VAT
101,63 zł netto
przechowalnia
Patchcord Fibrain SC/APC-SC/APC, 2m, Duplex
Producent: Fibrain
23,50 zł z VAT
19,11 zł netto
przechowalnia
Patchcord Fibrain SC/APC-SC/UPC, 2m, Duplex
Producent: Fibrain
25,00 zł z VAT
20,33 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-11-17 07:33
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.