Zadaj pytanie on-line


Promocja! Huawei GPON OLT wkładka SFP C++ :: 269,37 zł ::.
Wyszukiwarka (odnaleziono: 8) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Adapter OPTO SC/UPC, SM, DUPLEX
Producent: OPTON
3,50 zł z VAT
2,85 zł netto
przechowalnia
Adapter OPTO SC/UPS, SM, SIMPLEX
Producent: OPTON
1,70 zł z VAT
1,38 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 10x70 mm do kabla płaskiego
Producent: OPTON
8,00 zł z VAT
6,50 zł netto
przechowalnia
Kieszonkowy rozcinacz do tub światłowodowych (Buffer Tube Slitter) 1.5-3.3mm rozcinacz
Producent: OPTON
141,44 zł z VAT
114,99 zł netto
przechowalnia
Kieszonkowy rozcinacz do tub światłowodowych (Buffer Tube Slitter) 4.5-11mm rozcinacz
Producent: OPTON
256,48 zł z VAT
208,52 zł netto
przechowalnia
Mufa (przełącznica) nasłupowa mała - 2 in, 8 out
Producent: OPTON
69,00 zł z VAT
56,10 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 1m
Producent: OPTON
8,46 zł z VAT
6,88 zł netto
przechowalnia
Spinka do taśmy stalowej 19.05x1.5 mm (100 sztuk)
Producent: OPTON
119,50 zł z VAT
97,15 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2018-09-25 03:04
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.